Klaro Consent Management (3.0.0-rc5) - en to ta translation catalogue (33 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: weight
ta: எடை

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Required
ta: தேவை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Path
ta: பாதை

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Text
ta: உரை

en: OK
ta: சரி

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: General
ta: பொது

en: Close
ta: மூடு

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்

en: Sources
ta: மூலங்கள்

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: Info
ta: தகவல்

en: About
ta: பற்றி
