Klaro Consent Management (3.0.0-rc5) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: weight
th: น้ำหนัก

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Manage
th: จัดการ

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Domain
th: โดเมน

en: General
th: ทั่วไป

en: Close
th: ปิด

en: Regular expression
th: การแสดงออกปกติ

en: Sources
th: แหล่ง

en: Info
th: ข้อมูล

en: Website
th: เว็บไซต์

en: Advertising
th: ติดต่อลงโฆษณา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Privacy Policy
th: นโยบายความเป็นส่วนตัว
