Klaro Consent Management (3.0.0-rc6) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat
