Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc6) - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Title
hu: Cím

en: weight
hu: súly

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Text Settings
hu: Szöveg beállításai

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Manage
hu: Kezelés

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: days
hu: napok

en: Always
hu: Mindig

en: Advanced
hu: Haladó

en: Domain
hu: Domén

en: General
hu: Általános

en: Security
hu: Biztonság

en: Close
hu: Bezár

en: Purpose
hu: Cél

en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Sources
hu: Hírforrások

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Buttons
hu: Gombok

en: Info
hu: Infó

en: Customize
hu: Testreszabás

en: Website
hu: Webhely

en: Texts
hu: Szövegek

en: Storage
hu: Tárolás

en: Advertising
hu: Hírdetés

en: About
hu: Leírás

en: Decline
hu: Elutasítás

en: Analytics
hu: Elemzés

en: Cookie
hu: Süti

en: Styling
hu: Stílus

en: Additional CSS classes
hu: Hozzáadandó CSS osztályok

en: Privacy Policy
hu: Adatvédelmi irányelvek

en: Cookies
hu: Sütik

en: Learn more
hu: További információk

en: Singular form
hu: Egyes szám

en: Plural form
hu: Többes szám

en: Cookie name
hu: Süti neve

en: Powered by
hu: A gépházban:

en: privacy policy
hu: adatvédelmi irányelvek

en: Privacy policy
hu: Adatvédelmi irányelvek
