Klaro Consent Management (3.0.0-rc6) - en to kn translation catalogue (41 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: weight
kn: ತೂಕ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Element ID
kn: ಘಟಕ ಐಡಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Regular expression
kn: ಹುಡುಕು

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Sources
kn: ಆಕರಗಳು

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Customize
kn: ಗ್ರಾಹಕೀಕರಿಸು

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Decline
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸು
