Klaro Consent Management (3.0.0-rc6) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: Text
mn: Текст

en: Domain
mn: Домэйн
