Klaro Consent Management (3.0.0-rc6) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: weight
mr: वजन

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Required
mr: आवश्यक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Path
mr: रस्ता

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: General
mr: साधारण

en: Close
mr: बंद

en: Sources
mr: स्त्रोत

en: Website
mr: संकेतस्थळ
