Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc6) - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: weight
pl: waga

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Text Settings
pl: Ustawienia tekstu

en: Add
pl: Dodaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Element ID
pl: ID elementu

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Text
pl: Tekst

en: days
pl: dni

en: Always
pl: Zawsze

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Domain
pl: Domena

en: General
pl: Ogólne

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Close
pl: Zamknij

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Sources
pl: Źródła

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Info
pl: Informacja

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Website
pl: Strona WWW

en: Storage
pl: Magazyn

en: About
pl: O stronie

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Cookie
pl: Ciasteczko

en: Styling
pl: Stylowanie

en: Additional CSS classes
pl: Dodatkowe klasy CSS

en: Apps
pl: Aplikacje

en: Singular form
pl: Forma liczby pojedynczej

en: Powered by
pl: Zbudowano na

en: Privacy policy
pl: Polityka prywatności
