Klaro Consent Management (3.0.0-rc6) - en to ru translation catalogue (52 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Title
ru: Заголовок

en: weight
ru: вес

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Required
ru: Обязательно

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Text Settings
ru: Настройки текста

en: Add
ru: Добавить

en: Path
ru: Путь

en: Element ID
ru: ID элемента

en: Manage
ru: Управление

en: Text
ru: Текст

en: days
ru: дней

en: Always
ru: Всегда

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Domain
ru: Домен

en: General
ru: Общий

en: Security
ru: Безопасность

en: Close
ru: Закрыть

en: Regular expression
ru: Регулярное выражение

en: Attachments
ru: Вложения

en: Sources
ru: Источники

en: Accept
ru: Принять

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Info
ru: Инфо

en: Customize
ru: Настроить

en: Website
ru: Вебсайт

en: Storage
ru: Хранилище

en: About
ru: Информация

en: Decline
ru: Отклонить

en: Additional CSS classes
ru: Дополнительные классы CSS

en: Apps
ru: Приложения

en: Only once
ru: Только один раз

en: Learn more
ru: Просмотреть

en: Singular form
ru: В единственном числе

en: Plural form
ru: Во множественном числе

en: Powered by
ru: Сделано на

en: Privacy policy
ru: Политика конфиденциальности

en: Privacy policy text
ru: Текст политики конфиденциальности
