Klaro Consent Management (3.0.0-rc6) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: weight
se: deaddu

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Text
se: Teaksta

en: Close
se: Gidde

en: About
se: Birra
