Klaro Consent Management (3.0.0-rc6) - en to vi translation catalogue (39 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Title
vi: Tiêu đề

en: weight
vi: chiều rộng

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Manage
vi: Quản lý

en: Text
vi: Văn bản

en: ID
vi: Mã

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Domain
vi: Miền

en: General
vi: Tổng quát

en: Close
vi: Đóng

en: Attachments
vi: Các đính kèm

en: Sources
vi: Nguồn

en: Accept
vi: Chấp nhận

en: Info
vi: Thông tin

en: Customize
vi: Tùy chỉnh

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Decline
vi: Từ chối

en: Storage type
vi: Loại lưu trữ

en: Cookies
vi: Cookie
