Klaro Cookie & Consent Management (3.0.1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Title
ru: Заголовок

en: weight
ru: вес

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Required
ru: Обязательно

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Text Settings
ru: Настройки текста

en: Path
ru: Путь

en: Element ID
ru: ID элемента

en: Manage
ru: Управление

en: Text
ru: Текст

en: Always
ru: Всегда

en: Domain
ru: Домен

en: Security
ru: Безопасность

en: Close
ru: Закрыть

en: Regular expression
ru: Регулярное выражение

en: Accept
ru: Принять

en: Customize
ru: Настроить

en: Services
ru: Службы

en: Google Maps
ru: Карты Google

en: Decline
ru: Отклонить

en: Only once
ru: Только один раз

en: Powered by
ru: Сделано на
