Klaro Cookie & Consent Management (3.0.10) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Google Analytics
bo: ཀོ་ཀུ་དབྱེ་ཞིབ།
