Klaro Cookie & Consent Management (3.0.10) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: weight
gl: peso

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Manage
gl: Xestionar

en: Text
gl: Texto

en: Domain
gl: Dominio

en: Security
gl: Seguranza

en: Close
gl: Pechar

en: Purpose
gl: Propósito

en: Regular expression
gl: Expresión regular

en: Customize
gl: Personalizar

en: Services
gl: Servizos

en: Service
gl: Servizo
