Klaro Cookie & Consent Management (3.0.10) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Title
ms: Tajuk

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Required
ms: Diperlukan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Path
ms: Laluan

en: Text
ms: Teks

en: Close
ms: Tutup
