Klaro Cookie & Consent Management (3.0.10) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Title
te: శీర్షిక

en: weight
te: భారం

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Close
te: మూసివేయి

en: Decline
te: తిరస్కరించు
