Klaro Cookie & Consent Management (3.0.2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: weight
be: вага

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Manage
be: Кіраваць

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Always
be: Заўжды

en: Domain
be: Дамен
