Klaro Cookie & Consent Management (3.0.2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Text
mn: Текст

en: Domain
mn: Домэйн
