Klaro Cookie & Consent Management (3.0.2) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: weight
th: น้ำหนัก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Manage
th: จัดการ

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Domain
th: โดเมน

en: Close
th: ปิด

en: Regular expression
th: การแสดงออกปกติ

en: Service
th: บริการ

en: Privacy Policy
th: นโยบายความเป็นส่วนตัว
