Klaro Cookie & Consent Management (3.0.3) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Title
fa: عنوان

en: weight
fa: وزن

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Required
fa: اجباری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Manage
fa: مدیریت

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: شناسه

en: Always
fa: همیشه

en: Domain
fa: دامنه

en: Security
fa: امنیتی

en: Close
fa: بستن

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: Customize
fa: سفارشی کردن

en: Decline
fa: رد کردن

en: Analytics
fa: تحلیل‌ها

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل

en: Cookie name
fa: نام کوکی

en: Powered by
fa: قدرت گرفته از
