Klaro Cookie & Consent Management (3.0.4) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: weight
sk: váha

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Manage
sk: Spravovať

en: Always
sk: Vždy

en: Domain
sk: Doména

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Purpose
sk: Účel

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Services
sk: Služby

en: Service
sk: Služba

en: Decline
sk: Odmietnuť

en: Styling
sk: Štýlovanie

en: Accept all
sk: Prijať všetko

en: Functional
sk: Funkčné
