Klaro Cookie & Consent Management (3.0.6) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Text
hr: Tekst

en: Domain
hr: Domena
