Klaro Cookie & Consent Management (3.0.7) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল
