Klaro Cookie & Consent Management (3.0.7) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Title
sv: Titel

en: weight
sv: vikt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Manage
sv: Hantera

en: Always
sv: Alltid

en: Domain
sv: Domän

en: Security
sv: Säkerhet

en: Close
sv: Stäng

en: Purpose
sv: Syfte

en: Regular expression
sv: Reguljärt uttryck

en: Accept
sv: Accepterar

en: Customize
sv: Anpassa

en: Services
sv: Tjänster

en: Service
sv: Tjänst

en: Decline
sv: Avslå

en: Privacy Policy
sv: Integritetspolicy

en: Cookie name
sv: Namn för cookie

en: Powered by
sv: Drivs av
