Klaro Cookie & Consent Management (3.0.7) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: weight
ta: எடை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Required
ta: தேவை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Text
ta: உரை

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Close
ta: மூடு
