Klaro Cookie & Consent Management (3.0.8) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ
