Klaro Cookie & Consent Management (3.0.8) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja

en: Text
bs: Tekst
