Klaro Cookie & Consent Management (3.0.8) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: weight
fi: paino

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Text
fi: Teksti

en: Regular expression
fi: Säännöllinen lauseke

en: Services
fi: Palvelut

en: Cookie name
fi: Evästeen nimi

en: Accept all
fi: Hyväksy kaikki
