Klaro Cookie & Consent Management (3.0.8) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: weight
lv: svars

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Path
lv: Ceļš

en: Element ID
lv: Elementa ID

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Text
lv: Teksts

en: Domain
lv: Domēns

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme
