Klaro Cookie & Consent Management (3.0.8) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: weight
se: deaddu

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Text
se: Teaksta
