Klaro Cookie & Consent Management (3.0.9) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: weight
hy: քաշ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Text
hy: Տեքստ

en: Domain
hy: Դոմեյն
