Klaro Cookie & Consent Management (3.0.9) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: weight
is: þyngd

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: Path
is: Slóð

en: Manage
is: Stjórnun

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Always
is: Alltaf

en: Close
is: Loka
