Klaro Cookie & Consent Management (3.0.9) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: weight
si: බර

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
