Klaro Cookie & Consent Management (3.1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Title
uk: Заголовок

en: weight
uk: вага

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Text Settings
uk: Параметри тексту

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Element ID
uk: ID елементу

en: Manage
uk: Керування

en: Text
uk: Текст

en: Always
uk: Завжди

en: Domain
uk: Домен

en: Security
uk: Безпека

en: Close
uk: Закрити

en: Purpose
uk: Мета

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: Stripe
uk: Смуга

en: Accept
uk: Прийняти

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Texts
uk: Тексти

en: Services
uk: Служби

en: Service
uk: Служба

en: Google Maps
uk: Карти Google

en: Decline
uk: Відхилити

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Cookie
uk: Куки

en: Styling
uk: Стиль відображення

en: Privacy Policy
uk: Політика приватності

en: Powered by
uk: Побудовано на

en: Library not found
uk: Бібліотеку не знайдено

en: Library settings
uk: Налаштування бібліотеки

en: Umami
uk: Умамі
