Klaro Cookie & Consent Management (3.1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Title
vi: Tiêu đề

en: weight
vi: chiều rộng

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Manage
vi: Quản lý

en: Text
vi: Văn bản

en: ID
vi: Mã

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Domain
vi: Miền

en: Close
vi: Đóng

en: Stripe
vi: Đường viền

en: Accept
vi: Chấp nhận

en: Customize
vi: Tùy chỉnh

en: Decline
vi: Từ chối
