Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Path
eo: Vojo

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko
