Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo
