Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: weight
lt: svoris

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Manage
lt: Valdyti

en: Text
lt: Tekstas

en: Options
lt: Nustatymai

en: days
lt: dienos

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Domain
lt: Domenas

en: General
lt: Bendras

en: Security
lt: Saugumas

en: Default state
lt: Įprasta būsena

en: Close
lt: Uždaryti

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Info
lt: Informacija

en: Customize
lt: Tinkinti

en: Storage settings
lt: Saugojimo nustatymai
