Klaro Cookie & Consent Management (8.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: weight
ur: وزن

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Required
ur: درکار

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Add
ur: شامل کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت
