Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: weight
bg: Тегло

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Path
bg: Път

en: Text
bg: Текст

en: days
bg: дни

en: General
bg: Общи

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Sources
bg: Източници
