Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Title
da: Titel

en: weight
da: vægt

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Required
da: Obligatorisk

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Text Settings
da: Tekstindstillinger

en: Add
da: Tilføj

en: Path
da: Sti

en: Manage
da: Administration

en: Text
da: Tekst

en: days
da: dage

en: Advanced
da: Avanceret

en: Domain
da: Domæne

en: General
da: Generelt

en: Security
da: Sikkerhed

en: Close
da: Luk

en: Regular expression
da: Regulært udtryk

en: Attachments
da: Bilag

en: Sources
da: Kilder

en: Buttons
da: Knapper

en: Customize
da: Tilpas

en: Storage
da: Lagring

en: About
da: Om

en: Decline
da: Afslå

en: Cookie domain
da: Cookie-domæne

en: Storage type
da: Lagringstype

en: Learn more
da: Lær mere

en: Singular form
da: Entalsform

en: Plural form
da: Flertalsform

en: Powered by
da: Drevet af
