Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: weight
nn: vekt

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: days
nn: dagar

en: Close
nn: Lukk

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Sources
nn: Kjelder

en: Info
nn: Informasjon
