Klaro Cookie & Consent Management (8.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Manage
az: İdarə et

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Advanced
az: Əlavə

en: Domain
az: Domen

en: General
az: Əsas

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Close
az: Bağlı

en: Regular expression
az: Müntəzəm ifadə

en: Info
az: Məlumat

en: Customize
az: Özəl

en: About
az: Haqqında
