Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: weight
et: kaal

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: Manage
et: Halda

en: Text
et: Tekst

en: days
et: päeva

en: OK
et: Olgu

en: Advanced
et: Täpsem

en: Domain
et: Domeen

en: General
et: Üldine

en: Close
et: Sulge

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Attachments
et: Manused

en: Sources
et: Allikad

en: Buttons
et: Nupud

en: Texts
et: Tekstid

en: Storage
et: Ladu

en: About
et: Programmist

en: Singular form
et: Ainsusevorm

en: Plural form
et: Mitmuse vorm
