Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Remove
is: Tak burtur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Required
is: Kravd

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: Add
is: Stovna

en: Path
is: Leið

en: Text
is: Tekstur

en: Attachments
is: Viðfesti

en: Sources
is: Keldur

en: About
is: Um
