Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: weight
gl: peso

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: Manage
gl: Xestionar

en: Text
gl: Texto

en: days
gl: días

en: OK
gl: Aceptar

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Domain
gl: Dominio

en: General
gl: Xeral

en: Security
gl: Seguranza

en: Close
gl: Pechar

en: Purpose
gl: Propósito

en: Regular expression
gl: Expresión regular

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Sources
gl: Fontes

en: Buttons
gl: Botóns

en: Info
gl: Información

en: Customize
gl: Personalizar

en: Storage
gl: Almacenamento

en: About
gl: Información

en: Singular form
gl: Forma singular

en: Plural form
gl: Forma plural
