Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Title
hu: Cím

en: weight
hu: súly

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Weight
hu: Súly

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Text Settings
hu: Szöveg beállításai

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Path
hu: Útvonal

en: Manage
hu: Kezelés

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: days
hu: napok

en: Advanced
hu: Haladó

en: General
hu: Általános

en: Security
hu: Biztonság

en: Default state
hu: Alapértelmezett állapot

en: Close
hu: Bezár

en: Purpose
hu: Cél

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Buttons
hu: Gombok

en: Info
hu: Infó

en: Customize
hu: Testreszabás

en: Texts
hu: Szövegek

en: Information
hu: Információ

en: Advertising
hu: Hírdetés

en: Decline
hu: Elutasítás

en: Analytics
hu: Elemzés

en: Cookie
hu: Süti

en: Styling
hu: Stílus

en: Privacy Policy
hu: Adatvédelmi irányelvek

en: Cookies
hu: Sütik

en: Cookie name
hu: Süti neve

en: Powered by
hu: Működteti

en: privacy policy
hu: adatvédelmi irányelvek

en: Storage settings
hu: Tárolási beállítások

en: Privacy policy
hu: Adatvédelmi irányelvek
