Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta2) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: weight
ka: წონა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Manage
ka: მართვა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Domain
ka: დომენი

en: General
ka: ზოგადი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Sources
ka: წყაროები

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Info
ka: ინფო
