Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Domain
km: ដែន

en: General
km: ទូទៅ​

en: Close
km: បិទ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Sources
km: ប្រភព

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: About
km: អំពី
