Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
